--Notification--
logo

Diadora tekaške steze

Komentarji

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    senzor za tek POLAR S3 wind
    www.bolha.com/rekreacija-spor t/tek/senzor-za-tek-polar-s3-w ind-1304539793.html
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    GARMIN 220 HR
    Prodam Garmin 220 HR, kot novo , zelo malo rabljeno, z računom..,cena 160 
  • Prodajam
    Asics Cumulus GEL 17
    Prodam čisto nove nenošene tekaške copate Asics cumulus 17, št 42.5 us 9 modre barve.
    Cena: 90,00 EUR
  • Kupim
    Samo Rugelj: Delaj, teci, živi
    Kupim knjigo od Sama Ruglja. 
  • Prodajam
    WAVE ELEVATION
    Prodajam popolnoma nove ženske superge Mizuno Wave Elevation št. 38.5, ki sem jih dobila za nagrado na letošnjem Kraškem maratonu..  
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Polar RX800Cx
    Prodam odlično ohranjeno uro tekaško kolesarsko RS800CX. Popolnoma brezhibna, prodajam, ker sem za darilo dobil novejšo.Ura, pas, kluček za prenos podatkov na računalnik.Cena ure 80eurali po dogo ...
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    Shimano Ultegra Di2
    Prodam novo nerabljeno grupo Shimano Ultegra Di2 6870 (11 redna). Sestavljajo jo: gonilka 50/34 (kompakt) dolžine 172,5 mm, zavorno/prestavne ročice, zavore, sprednji menjalnik, zadnji menjalnik, ...
    Cena: 980,00 EUR
  • Prodajam
    tekaški nahrbtnik Ultimate Direction SCOTT JUREK
    Prodam vrhunski tekaški nahrbtnik Scott Jurek, velikost M. Je praktično nov, rabljen le 2x. Prodajam ker mi ne odgovarja.
    Cena: 70,00 EUR
  • Prodajam
    Štartnina 21 km - ISTRSKI MARATON
    Pozdravljeni,   zaradi poškodbe kolena prodam štartnino za Istrski maraton 21 km. 
  • Prodajam
    Asics Gel-Nimbus 17, 44
    Prodam omenjene copate. So novi, nenošeni, velikost 44 (US10, UK9, 28 CM). Ogled možen v Lj. Cena po dogovoru. Pošljem tudi po pošti, poštnino plača kupce. Slike pošljem na e-mail. LP
    Cena: 100,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

Oglas 300x250

• Prodajam
    senzor za tek POLAR S3 wind
    www.bolha.com/rekreacija-spor t/tek/senzor-za-tek-polar-s3-w ind-1304539793.html
  • Prodajam
    GARMIN 220 HR
    Prodam Garmin 220 HR, kot novo , zelo malo rabljeno, z računom..,cena 160 
  • Prodajam
    Asics Cumulus GEL 17
    Prodam čisto nove nenošene tekaške copate Asics cumulus 17, št 42.5 us 9 modre barve.
    Cena: 90,00 EUR
  • Podarjam
    Noel v vseh
    Noel v vsehPozdravljeni gospod in gospa Posamezne nudim posojilo v višini 2.000 € do 10.000.000 € do vsakogar, lahko posojilo vrnil z obrestmi v višini 3% za vsakogar zanima me écrire.Nous da lok ...
  • Podarjam
    Posojilo za nakup daril za vaše otroke
    Posojilo za nakup daril za vaše otrokeSem zasebni posojilojemalec, zato sem dal na razpolago slabe ozadju jim lahko pomaga doseci svoje sanje, da bi se odpravili na njihovo trpljenje. smo ga tudi ...
  • Podarjam
    felixlawson505@gmail.com
    Nudimo posojila kreditno sposobnim posameznikom in verodostojnih naslednjih stroga skladnost s predpisi obrabe. - Home Loan - Investment Loan - Auto Loan - Konsolidacija dolgov - Pridobitev kredi ...
V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih