--Notification--
logo

Diadora tekaške steze

Komentarji

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • Prodajam
    Grivel hidracijski nahrbtnik
    Prodam Grivel hydration vest,insicer rabljen,v dobrem stanju,nima lukenj ali da bi kaj falilo,sluzil mi je dobro,ampak ga prodajam,ker sem si kupil novega.Je primeren za trail,moutain running in ...
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    Polar V800 - modre barve!
    Ura je brezhibna ter lepo ohranjena. Kupljena 25.01.2016 na AGPpro. Račun, garancija. Zraven je priložen tudi trak za merjenje srčnega utripa.
    Cena: 240,00 EUR
  • Prodajam
    GARMIN PREMIUM SENZOR SRČNEGA UTRIPA HRM3
    Prodam GARMIN senzor srečnega utripa PREMIUM HRM3.Senzor je NOV, NIKOLI uporabljen. 
    Cena: 35,00 EUR
  • Prodajam
    senzor za tek POLAR S3 wind
    www.bolha.com/rekreacija-spor t/tek/senzor-za-tek-polar-s3-w ind-1304539793.html
    Cena: Po dogovoru
  • Prodajam
    GARMIN 220 HR
    Prodam Garmin 220 HR, kot novo , zelo malo rabljeno, z računom..,cena 160 
  • Kupim
    Samo Rugelj: Delaj, teci, živi
    Kupim knjigo od Sama Ruglja. 
  • Prodajam
    WAVE ELEVATION
    Prodajam popolnoma nove ženske superge Mizuno Wave Elevation št. 38.5, ki sem jih dobila za nagrado na letošnjem Kraškem maratonu..  
    Cena: 50,00 EUR
  • Prodajam
    Polar RX800Cx
    Prodam odlično ohranjeno uro tekaško kolesarsko RS800CX. Popolnoma brezhibna, prodajam, ker sem za darilo dobil novejšo.Ura, pas, kluček za prenos podatkov na računalnik.Cena ure 80eurali po dogo ...
    Cena: 80,00 EUR
  • Prodajam
    Shimano Ultegra Di2
    Prodam novo nerabljeno grupo Shimano Ultegra Di2 6870 (11 redna). Sestavljajo jo: gonilka 50/34 (kompakt) dolžine 172,5 mm, zavorno/prestavne ročice, zavore, sprednji menjalnik, zadnji menjalnik, ...
    Cena: 980,00 EUR
  • Prodajam
    tekaški nahrbtnik Ultimate Direction SCOTT JUREK
    Prodam vrhunski tekaški nahrbtnik Scott Jurek, velikost M. Je praktično nov, rabljen le 2x. Prodajam ker mi ne odgovarja.
    Cena: 70,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

Oglas 300x250

• Prodajam
    Garmin Forerunner® 220 + premium HR pas (vijolično bela)
    Prodajam ca. dve leti star tekaški Garmin FR220, dobro ohranjen, malo uporabljen v kompletu: - Ura z GPS-om Forerunner 220 - Vrhunski merilnik srčnega utripa (z mehkim pasom) - Postaja za napajan ...
  • Prodajam
    Grivel hidracijski nahrbtnik
    Prodam Grivel hydration vest,insicer rabljen,v dobrem stanju,nima lukenj ali da bi kaj falilo,sluzil mi je dobro,ampak ga prodajam,ker sem si kupil novega.Je primeren za trail,moutain running in ...
    Cena: 40,00 EUR
  • Prodajam
    Polar V800 - modre barve!
    Ura je brezhibna ter lepo ohranjena. Kupljena 25.01.2016 na AGPpro. Račun, garancija. Zraven je priložen tudi trak za merjenje srčnega utripa.
    Cena: 240,00 EUR
  • Podarjam
    Koroška
    zdravoJaz sem posameznik, ki zagotavlja posojila med posamezniki, ki zahtevajo osebne naložbe s stopnjo 3 %. Znesek se giblje od 5000 € do 5.000.000 €.Sem hitro in pošteno. Tako upam tudi, da lju ...
  • Podarjam
    Goriška
    zdravoJaz sem posameznik, ki zagotavlja posojila med posamezniki, ki zahtevajo osebne naložbe s stopnjo 3 %. Znesek se giblje od 5000 € do 5.000.000 €.Sem hitro in pošteno. Tako upam tudi, da lju ...

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih