--Notification--

logo

BOVEC MARATON

Komentarji

• 1 |-10+11

Čestitam g. Vitez in ostali organizatorji! Odlična organizacija, proga v čudovitem okolju, redarji in gasilci ob progi prijazni in zavzeti. Le vremena niste izbrali ravno najboljšega, je pa bilo enkratno in nepozabno! Nekaj spustov okrog 39 kilometra je bilo kar strmih in težkih za tek, če pa bi sprememba proge pomenila manj čudovito okolje, pa naj kar ostanejo. To, da ste organizirali predavanje dr. Kozjekove na predvečer teka je bila odlična ideja.

Skratka: hvala za čudovito doživetje, prav gotovo spet pridem na Vaš maraton! 

Dodaj komentar

Pošlji komentar kot odgovor uporabniku: nobody
  • SALOMON ADV SKIN 5 SET

SALOMON ADV SKIN 5 SET

Prodam tekaški nahrbtnik Salomon ADV SKIN 5 SET, št. XS/S. Je popolnoma nov, uporabila sem ga le dvakrat. Prodam, ker potrebujem nahrbtnik z večjo prostornino. Črne barve, volumen 10L, teža 450g.(...)

Cena: 95,00 EUR
  • Garmin Forerunner 405

Garmin Forerunner 405

Prodam zelo dobro ohranjeno, malo rabljeno in popolnoma brezhibno tekaško uro Garmin Forerunner 405. Komplet vključuje uro, merilec srčnega utripa, USB ključek za prenos podatkov na računalnik, p(...)

Cena: 59,00 EUR
  • 5. Istrski maraton

5. Istrski maraton

Prodam štartnino za 5. Istrski maraton - 21 km. Kontakt 041 261 475 - Tina

Cena: Po dogovoru
  • Polar RCX5 GPS

Polar RCX5 GPS

Lepo pozdravljeni.   Prodam športno uro Polar RCX5 GPS. Odlično ohranjena. Paket vsebuje športno uro Polar RCX5, GPS senzor G5 z držalom za okoli pasu, USB dongle DataLink ter senzor srčnega utr(...)

Cena: 125,00 EUR
  • Štartnina za 5.Istrski maraton

Štartnina za 5.Istrski maraton

Pozdravljeni,   Prodam štartnino in vse kar pripada zraven za Istrski maraton 2018, 21km.   Cena : 22€   Sladžan 051326073  

Cena: 22,00 EUR
Prikaži večplusNova objava

Zadnji pluski

• Maj_ex je ocenil +1
    Ne le beljaka, pojejte tudi rumenjak!
  • lujzh je ocenil +1
    BOVEC MARATON
  • inetryconydot je ocenil +1
    Novi copati
Prikaži več

Najboljši komentarji v obdobju

Oglas 300x250

• Prodajam
      SALOMON ADV SKIN 5 SET
      Prodam tekaški nahrbtnik Salomon ADV SKIN 5 SET, št. XS/S. Je popolnoma nov, uporabila sem ga le dvakrat. Prodam, ker potrebujem nahrbtnik z večjo prostornino. Črne barve, volumen 10L, teža 450g.(...)
      Cena: 95,00 EUR
    • Prodajam
      Garmin Forerunner 405
      Prodam zelo dobro ohranjeno, malo rabljeno in popolnoma brezhibno tekaško uro Garmin Forerunner 405. Komplet vključuje uro, merilec srčnega utripa, USB ključek za prenos podatkov na računalnik, p(...)
      Cena: 59,00 EUR
    • Prodajam
      5. Istrski maraton
      Prodam štartnino za 5. Istrski maraton - 21 km. Kontakt 041 261 475 - Tina
      Cena: Po dogovoru
    • Podarjam
      Štartnina za Ljubljanski maraton
      Podarim štartnino za LJ Maraton 21 km in majčko št. M, zaradi poškodbe. Kdor želi na katja.bratasevec@gmail.com
    • Podarjam
      Koroška
      zdravoJaz sem posameznik, ki zagotavlja posojila med posamezniki, ki zahtevajo osebne naložbe s stopnjo 3 %. Znesek se giblje od 5000 € do 5.000.000 €.Sem hitro in pošteno. Tako upam tudi, da lju ...
    • Podarjam
      Goriška
      zdravoJaz sem posameznik, ki zagotavlja posojila med posamezniki, ki zahtevajo osebne naložbe s stopnjo 3 %. Znesek se giblje od 5000 € do 5.000.000 €.Sem hitro in pošteno. Tako upam tudi, da lju ...

V redu

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi.  
    Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih