Monaco Run

Domov > Forum > Monaco Run

Monaco Run

SORTIRAJ PO:
Leclerc 20.02.2015 20:16

Morda kdo pozna ali pa je že bil na 23 km maratonu od Ventimiglie (I) do Monaca?
www.fma.mc/mcrun/

Maratonac 17.03.2015 18:08

Ventimiglia -dvig za enih 60m , potem malo gor in dol nič posebnega do Montona , tu ob morju , zopet dvig za 80m in dol v Monaco. Po slikah kot vidim , gre to po stari cesti , vsaj jaz grem tu s kolesom prevozil sem , da se pohvalim že 3x. V marcu je pa tam vreme tako,kot pri nas v maju . Do tam imaš železniško povezavo , če misliš iti solo . TS-VE- MI- GE-VENTIMIGLIA. Po int. na ital žel. imaš predprodajo za ICS , Ferrobianco, Ferrorosso vlake zelo ugodno . Z potniškim vlakom rabiš od 9h- 20h . ~ 160 ? povratna .

Prva slika - Monton , druga klanec Ventimiglie,četrta Monton , peta in šesta MC,

evo še železniška povezava in cene .

 

www.lefrecce.it/B2CWeb/search .do?parameter=searchOutputView er&cFID=S5KJgEzlgO0x

 

in pa osnovni vpis po dnevih in prednakupom :

 

www.trenitalia.com/

 

Regionali do 140km/, velloce regionali 160Kkm/h,   Ferrobianco,  rosso,  ICS 200km/h ker moraš prestopati , da boš vedel kako to šiba !

 

Evo še proga z višinci :

 

www.bikemap.net/en/route/2790 106-san-lorenzo-san-remo-monte -carlo-nica-cannes-frejus/

 

Leclerc 02.04.2015 20:41

Hvala za info, smo vse izpeljali tako maraton kot tudi kolesa smo vzeli in kolesarili v okolici Monaca (Col de Turini...na vrhu močan sneg!!, Col de Eze (z ogledom zaključka dirke Paris Nica) in seveda legendarni Col de la Madone).

Še to me zanima kako je bilo prevažat kolo z vlakom v Italiji, kar mislim, da je splošni problem...če si se seveda tega posluževal?

lp,

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI