Copati za mokre in hladne dni

Domov > Forum > Copati za mokre in hladne dni

Copati za mokre in hladne dni

SORTIRAJ PO:
livia 14.09.2013 22:41

Iščem primeren copat za hladnejše in mokre dni.
Na teden pretečen cca. 25 km, pretežno po uhojenem makadamu in gozdnih poteh, nekaj tudi asfalta. Kombiniram copat za bosonogi tek in navadnega.
Pozimi tečem večinoma po asfaltu, posutem s peskom zaradi posipanja ali celo po plundri. Iščem nekaj za te razmere. Verjetno gore tex, a naj bo dokaj lahek.
Kaj priporočate?

Urednik 16.09.2013 13:29

Kaj si nosil do zdaj? Salomon, La Sportiva?

livia 21.09.2013 15:00

Sedaj nosim Brooks in Barefoot

steveO 24.09.2013 09:03

sicer bi ti priporočil da uporabljaš 2 copata;enega počasnejšega za daljše teke in hitrejšega manj blaženega za krajši/hitrejši tek po brezpotju
če pa iščeš samo enega ki ti čim bolj pokrije tvoje potrebe pa bi probal Brooks Pure Grit

livia 25.09.2013 20:44

Steve hvala, ampak tale model je, po mojih informacijah, zgolj v moški različici. jaz sem punca, čeprav sta me oba prekrstila v fanta.
Barefootke mi ne ustrezajo preveč, saj se mi že več mesecev vleče pifirormni sindrom.
Ogledane imam BrooksGhost GTX za mokre dni in Mizuno Wave Inspire 9 za suhe dni.

mtj 29.09.2013 21:31
Bom kar nadaljeval s postom: kaj pozimi za moker asfalt in daljše teke, čimmanj blaženo. Za dež in sneg in blato pozimi uporabljam speed- in spikecros v GTX in CS različici, za asfalt poleti pa Brooks Green Silence in PureGrit. In iščem nekaj podobnega Brooksom, samo nepremočljivo. Ali je bolje kar tele modele pa ene sealskins nogavice?
Urednik 01.10.2013 10:59

Te dni se veliko izpostavlja tudi copat Salomon XR Swift ter za mokre dni Salomon XR SWift GTX z GORE TEX membrano. Če sem prav opazil imajo trenutno v Intersportu 25% popust naomenjeni model.

didi 07.10.2013 22:15

a ma kdo že iskušnje s temi salomon xr swift gtx kako se kaj obnesejo na terenu in na asfaltu.
razmišljam o nakupu teh al pa adidas kanadia 5 tr gtx. te adidasove zaenkrat kolk sem zasledil zelo hvalijo!!??? že v naprej hvala za odgovore

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI