Spletna stran s tekaško opremo

Domov > Forum > Spletna stran s tekaško opremo

Spletna stran s tekaško opremo

SORTIRAJ PO:
tomber 28.03.2018 13:50

Zdravo, zanima me, ali kdo pozna spletno stran s tekaško opremo www.speedcross.si? Imate kakšne izkušnje z njimi, ste že naročali? Sumljivo se mi zdi, da so prav vsi Salomon izdelki znižani... in to za precej... nikjer ne dobiš nahrbtnika za 40-50 ? ali pa copat Salomon.. na tej strani pa je vse konkretno znižano...

 

Hvala vsem za odgovor.

 

lp

janko30 19.04.2018 16:51

Ne nasedaj, očitno je spletna prevara, sam sem naročil pri njih pohodne čevlje, do danes še nisem dobil nič.

Po reklamaciji sem začel dobivati odgovore iz Kitajske čeprav naj bi  bilo vse v Avstriji, telefonska številka kontakta v Avstriji je od povsem neke druge trgovine ,ki z izdelki Solomon nimajo nič.

Očitno pa imajo pomagače tudi pri nas, saj je njihova spletna stran napisana v lepi slovenščini in ne neko google prevajanje.

Stvar mislim prijaviti, vendar ne verjamem, da se lahko kaj reši.

Veliko kupujem preko spleta, takrat pa so me očitno n......i.

 

Primus 20.04.2018 06:55

Moje osnovno pravilo pri spletnem nakupovanju...Če spletna trgovina pri možnostih plačila ne ponuja možnosti plačila preko PayPal-a,tako trgovino preskočim.
Pa trgovino se lahko tudi tukaj pokuka,če obstajajo dvomi:

www.scamadviser.com/

Glede dotične trgovine pa:

www.scamadviser.com/is-speedc ross.si-a-fake-site.html

nagubano čelo

an_že 20.04.2018 14:46

Preveri sportsshoes.com. Sam se dobil na tej strani Salamon S-lab Sonic za 82?. Paket sem dobil v manj kot tednu dni.

Maj_ex 23.04.2018 09:42

sportsshoes.com je preverjeno zakon.
ugodne cene, hitra dostava, ... vse štima, kupujem tam že kar nekaj let, do sedaj BP.
Edino Brexit ... nam bo vse skupaj otežil ... :( 

tomber 07.05.2018 15:11

Super, hvala vsem za odgovore! Zelo koristne informacije.kul

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI