Pomoč-nakup copat

Domov > Forum > Pomoč-nakup copat

Pomoč-nakup copat

SORTIRAJ PO:
ateya 15.04.2015 13:54

Pozdravljeni, tudi jaz potrebujem pomoč pri nakupi tekaških copat. Sem nova "tekačica" in do sedaj sem tekla v svojih starih supergah. Zdaj pa sem se odločila, da si kupim boljše. Sem težja tekačica, tako da so mi v trgovinah svetovali čimboljše blaženje. Sem nevtralen tekač z rahlo pronacijo leve noge. Ali mi lahko mogoče kdo svetuje kateri izmed teh modelov bi bil najboljši, saj sem sama še bolj zmedena kot prej :)
Aja, tečem pa pa utrjenem makadamu in asfaltu.

www.21run.com/ru_de/damen/lau fschuhe/wave-paradox-3.html
www.21run.com/ru_de/damen/lau fschuhe/wave-ultima-6-2.html
www.21run.com/ru_de/triumph-i so.html
www.21run.com/ru_de/damen/lau fschuhe/gel-kayano-21-16.html

Najlepša hvala

ellalana 15.04.2015 14:39

Žijvo,

glede na podobnost teme, bi še tu vprašala za nasvet in sicer me zanima ali
so športni copati v prilogi primerni za tek? Tečem po asfaltu in makadamu.

Hvala lepa in lp ElaLana

www.amazon.co.uk/Nike-Womens- Bold-Sister-Trainer/dp/B004UOW H8U

luka6 16.04.2015 07:50

@ateya - mislim, da so ti v trgovini svetovali pravilno in tudi izbrani copati so povsem primerni. So si pa med seboj različni, predvsem v širini. Svetujem ti, da vse izbrane superge preizkusiš preden jih naročiš preko spleta. Ker je zelo pomembno, da najdeš copat, ki se ti dobro prilega na nogo.

@ellalana - osebno ti ne bi svetoval teka v teh supergah, ker niso narejene za tek. Jih sicer še nisem preizkusil, ampak predvidevam, da niso ravno opremljene za tek. Tudi uničile se bodo verjetno precej hitreje, kot tekaške copate. Bolj bi ti svetoval "prave" tekaške copate. 

ateya 16.04.2015 09:22

Hvala. Sedaj sem skrčila na znamko Asics, saj imam v njih najboljši občutek. Upam, pa da jih danes kupim in da naletim na kakšnega boljšega prodajalca, da bo znal kaj več svetovati. Imam težavo, ker imam kar veliko nogo in so težave s številkam.
Ogledujem tudi model GT 2000, bi bil tudi ok?kakšna pa je razlika z modelom GT 1000?
Hvala 

ellalana 17.04.2015 08:58

luka, hvala za pomoč. bom upoštevala. :-)

vviraklion 18.04.2015 15:49

GT 2000 ima bolj dovršen podplat in nekoliko večji naklon prsti-peta.
Teža obeh je enaka.
 

ateya 18.04.2015 22:38

Hvala, sem že kupila GT2000.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI