Na državnem prvenstvu v krosu so nastopili tudi člani ekipe Asics Frontrunner

20.03.2017 AVTOR: Tina Ambrožič
Minulo soboto, 18.3., je v Velenju potekalo državno prvenstvo v krosu, na katerem je nastopil tudi član Asics Frontrunner ekipe Miha Dobravec.

Sončen sobotni dan je bil kot naročen za aktivnosti na prostem, med katerimi je bilo minuli vikend tudi Državno prvenstvo v krosu, ki se je odvijalo v Velenju. Med številnimi tekači, ki so se tekme udeležili so bili tudi tekači ekipe Asics Frontrunner – nekdanji član Rok Puhar in Miha Dobravec, ki se je ekipi Asicsovih tekačev pridružil letos. Oba tekača sta bila na tekmo odlično pripravljena, zato ni čudno, da sta dosegla tudi zelo dobre rezultate. Rok, ki je med člani veljal za favorita, se je izkazal tudi tokrat, saj je že tretjič zapord osvojil prvo mesto. Dobro od nog je tek šel tudi Mihi, ki je med mlajšimi člani zasedel odlično 4. mesto, skupno pa absolutno 11. mesto.